Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Biura Nieruchomości OSIECKA

gen. Władysława Andersa 134/1a Wałbrzych

Mapa

609 036...

609 036 716

biuro nieczynne: 8:00 - 16:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

www.osiecka-nieruchomosci.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

O nas

Biuro Osiecka nieruchomości z Wałbrzycha sporządza wnioski dla cudzoziemców (np. z Ukrainy) o nabywaniu nieruchomości w strefie nadgranicznej według Prawa Polskiego. Każdy wniosek pisany przez biuro Osiecka zakończony jest sukcesem zezwolenia Państwa Polskiego na nabycie własnej nieruchomości, zamieszkanie cudzoziemców w strefie nadgranicznej np.: Wałbrzych, Boguszów-Gorce itp na terytorium Polski.

Bardzo dziękuję za owocną współpracę rodzinom z Ukrainy, którzy już mieszkają i pracują w Wałbrzychu i Boguszowie-Gorcach.
Służę pomocą w wykonaniu usługi.

Pozdrawiam serdecznie Osiecka nieruchomości

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

102

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Biura Nieruchomości OSIECKA

Filtruj

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie bez balkonu około 35m w Śródmieściu - Centrum...

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł57,90 m² 6 303,97 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie około 57,90m na Białym Kamieniu w Wałbrzychu, blisko miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł40,18 m² 4 477,35 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Do sprzedania mieszkanie powierzchnia użytkowa mieszkania około 40,18m...

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe mieszkanie, bardzo niskie opłaty Czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln...

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł48,70 m² 6 981,52 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie około 48,70 m , balkon duży tarasowy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Stan surowy zamknięty Na zdjęciach przykładowe, poglądowe zagospodarowanie...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł251,10 m² 3 385,11 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Witam serdecznie Nie szukaj dalej nieruchomość na wyłącznosć Budynek Rok budowy ok. 1990r solidny murowany, grube mury., elewacja zadbana. Do sprzedania...

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do Wynajmu mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 33 m w zielonej...

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł63,60 m² 9 119,50 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam serdecznie Szanowni Państwo nie szukaj dalej oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie około 63,60 m , balkon duży tarasowy...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł123 m² 5 113,82 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Witam serdecznie, na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej Gmina Stare Bogaczowice stan surowy zamknięty około 140 m p.c około 123 ma...

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł107 m² 3 271,03 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:65 m²

Witam serdecznie, oferta na wyłączność nie szukaj dalej, oferta Z rynku pierwotnego Do sprzedania: na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie...

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł76,72 m² 4 288,32 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania wyremontowane mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni użytkowej oko 77 m na Starym Zdroju...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93,67 m² 6 725,74 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, szanowni Państwo oferta na wyłączyć nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 93,67 m w...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie nie szukaj dalej oferta na wyłączność Prawie bez czynszowe, bardzo niskie opłaty , czynsz - koszty zarządu ok. 80 zł pln płatne co...

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,56 m² 5 831,71 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Oferta na wyłącznosć nie szukaj dalej Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni około 61,56 m2 bez skosów...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł94,90 m² 1 580,61 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Do sprzedania mieszkanie na drugim piętrze obszar lokalu mieszkalnego o powierzchni całkowitej 94, 90m2 lokal składa się z 1...

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 500 m² 60 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie, do sprzedaży sześć działek gruntu w okolicach Szczawna-Zdroju, każda po ok. 1500 m w cenie 60 zł/m. Działki z drogą...

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 054 m² 142,31 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie Do sprzedania działka ok. 1054 m z dużymi możliwościami z udziałem w działce drogowej i wewnętrznej...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł251,10 m² 3 385,11 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł67,62 m² 3 682,34 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022 roku z nowym wyposażeniem, z dwoma balkonami, dzielnica Podgórze...

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł35 m² 3 000 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł93,67 m² 6 725,74 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie 2 pokoje obszar mieszkania 35m2 powierzchni użytkowej z możliwością użytkowania ogródka przy budynku po...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł41,33 m² 4 572,95 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo Oferta na wyłączność nie szukaj dalej spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Do sprzedania mieszkanie około 41,33...

Szczegóły ogłoszenia

228 999 zł37,49 m² 6 108,27 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie na parterze wyposażone po remoncie , cena 229 000zł ok. 37,m...

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Witam serdecznie Do sprzedania dom z olbrzymim potencjałami przestrzennym może tworzyć 4 poziomy mieszkaniow około 210 m powierzchni użytkowej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł118 m² 6 779,66 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam serdecznie, na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni w domu i funkcjonalność oraz...

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł41,33 m² 4 572,95 zł/m²

Magdalena Pilarska-Osiecka

Magdalena Pilarska-Osiecka